20-годишно момиче е било нападнато и пребито тази сутрин към 05:45 ч. в Студентски град в София. По първоначална информация нападението е било с цел грабеж – искали са да й вземат дамската чанта, предаде Би Ти Ви.
Извършителите се издирват, не се знае колко са били. Момичето е удряно по главата, настанено е в болница с множество охлузвания, без опасност за живота
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
65 милиарда оборот или хиляди разбити съдби? Кое лице на хазарта гледа властта у нас
27.06.26 13:09
404