Кметът на община „Родопи” Павел Михайлов днес празнува рожден ден.Поздрави и благопожелания заваляха още от рано сутринта.
Денят на градоначалника започна с изненади. Неговите колеги от групата на БСП му поднесоха стилно декорирана кошница, с пожелание за вдъхновени дела, безгранични мечти и устрем да ги осъществи.
Въпреки личния си празник, кметът и днес изпълни общинските си задължения и присъства на редовното заседания на ОбС „Родопи”. Преди сесията председателят Георги Цанков поздрави рожденика и му пожела здраве, упоритост и смелост.
Нека винаги да прави това, което обича, за да се чувства свободен и да обича това, което прави, за да бъде щастлив, нарекоха и колегите от общинска администрация.
Кметът от своя страна благодари и сподели, че се чувства щастлив човек . „Благодаря на всички, които се сетиха за мен и ме поздравиха. Всяко едно пожелание ме докосна по специален начин, тъй като съм убеден, че е от сърце!"
Със сигурност много позитивни емоции ще съпътстват деня на Павел Михайлов.
Още от категорията
Виж всички
Димитър Рачков предложи брак на любимата си Виктория
Мис Тигрова роди
Акценти
Виж всички
Търсят собственици за няколко емблематични сгради в Пловдив
Рязкото застудяване е сериозен стрес за организма
Пловдив през 30-те години на XX век оживява в ИИ клип