
Камион, пълен с товар, шпори с висока скорост по пътя край Белащица. В дъждовно време, при хлъзгава настилка и с бясна скорост тежкотоварното средство хвърчи по лентата, докато зад него се движат още коли.
За това сигнализира читател на TrafficNews, шофирал точна зад камиона. От видео, предоставено до медията ни, личи скоростта на неговото табло - между 90 и 100км. Това дори над ограничението, лимитирано на път извън населено място, което за товарни автомобили е 80км./ч..
По думи на читателят ни това е камион на една от фирмите концесионер, които извозват материал от кариерата над Белащица. Припомняме, че местни опитаха да спрат извозването на материал след изтичането на концесиите на „Холсим“ и „Европейски пътища“, но няма нормативна база, която да позволява това да се случи.
„Ако не ни изтровят, поне да ни сгазят - та да спре това безумие?!“, риторично добавя шофьорът на леката кола, карала зад камиона.
Още от категорията
Виж всички
Когато си помислиш, че можеш да узурпираш инвалидните места


Дърво падна върху движещ се автомобил в Пловдив
Акценти
Виж всички



Изведнъж стана ясно, че са пълни идиоти



Спартак хвърли бомбата за Купата и обърна Пирин у дома

Скритите послания: Тайната символика на цветовете

Темите на Traffic News
