
Ремонтираха две кръстовища за една нощ в Кючук Париж, като движението вече е пуснато. Ремонтът е извършен на бул. „Никола Вапцаров“ с бул. „Македония“ и ул. „Димитър Талев“. До рано сутринта, преди да започне натовареният трафик, бе завършен участък от близо 1000 квадратни метра и движението вече е пуснато.
От фирмата изпълнител „Пътинженеринг“ признаха, че това наистина е рекорд и ако работеха през деня, поради интензивното движение на двете кръстовища щяха да са им необходими поне два дни. Нощните ремонти се извършиха по искане на кмета Здравко Димитров и това стана възможно заради топлото за сезона време.
Кметът коментира, че и занапред улични ремонти ще се извършват нощно време, когато това е възможно и няма опасност да се наруши спокойствието на гражданите. По думите му така се работи в Германия и другите развити европейски страни, а Пловдив ще следва най-добрия пример.
Още от категорията

Капан на границата с Гърция: Километрични колони от автомобили заради светофар ВИДЕО

Дете пострада при катастрофа с тротинетка

Моторист загина при тежка катастрофа край Хисаря
Акценти




Автомузей Марково – перфектната семейна дестинация за деня





Хиляди блокираха центъра на Брюксел в пропалестински протест
Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
