
Зрелищна катастрофа във Варна. Автомобил се вряза в жилищна сграда до оживено кръстовище в града. Вероятната причина за произшествието е, че 24-годишна жена не спира на знак стоп. Друг автомобил я блъска странично, губи контрол и се врязва в сградата. За щастие в този момент не е имало преминаващи хора, съобщава Нова ТВ
Водачите и на двата автомобила са невредими, а тестовете им за алкохол и наркотици са отрицателни. Тепърва предстои да стане ясно и с каква скорост се е движел катастрофиралият в жилищната сграда автомобил.
„Целият проблем е в тази мантинела тука. Тя е толкова висока, че когато си в автомобила, за да направиш ляв завой и да имаш видимост, трябва да изнесеш половината кола на пътя и тези катастрофи тук са ежедневие”, посочва очевидецът Мартин Костадинов.
Още от категорията
Виж всички
Сериозен трафик в Кресненското дефиле посока "Калотина", около два часа отнема преминаването


Акценти
Виж всички


Теодосий Спасов Фолк квинтет закрива "Лято в Стария град"




Танцова фиеста събира пловдивчани на Седмото тепе в неделя

