Саудитска арабия, Израел, Оман и Кувейт затвориха границите си, а причината е новият щам на коронавируса.
Държавите спряха международните полети, а границите ще бъдат затворени поне за една седмица.
Саудитска арабия може да удължи затварянето на границите зависимост от разпространението на новия щам.
В Израел ще имат право да влизат само израелски граждани и чужденци със специален статус.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Богатството на Илон Мъск се стопи с над 300 милиарда долара
27.06.26 23:28
576