По случай националния ни празник емблематично място в Подгорица, столицата на Черна гора, грейна с цветовете на българския трибагреник. Това съобщиха от пресцентъра на МВнР.

С любезното съдействие на община Подгорица посолството ни организира светлинно шоу на най-големия мост в столицата – "Милениум", който до полунощ тази вечер ще е осветен в цветовете на българското знаме.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Температурен рекорд във Виена – измериха 40 градуса
28.06.26 23:15
62
Израелският Кнесет призна арменския геноцид
28.06.26 22:13
166