Спас Делев се раздели с Лудогорец след последния мач срещу Ботев (Пловдив) на стадион "Христо Ботев". Бившият национал влезе като резерва в 82-ата минута на мястото на Рик Джонатан. Часове след двубоя крилото използва социалните мрежи, за да се сбогува с разградчани.
Спас премина при "орлите" през 2022 година от Арда (Кърджали). Именно в тима от Кърджали се очаква да се завърне крилото. Футболистът вече е провел разговори с ръководството на "сините" и се очаква да започне подготовка с тях на 4 януари. На "Арена Арда" той изкара две години и половина. У нас носи екипите още на Берое, Локомотив (Пловдив), ЦСКА и Пирин (Благоевград). Навън игра в Лас Палмас, Погон Шчечин и Мерсин.
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.