Борецът на Локомотив Александър Делчев спечели сребърен медал на международен турнир "Константин Александру & Иоан В. Поповики" в румънската столица Букурещ.
Участие в турнира взеха над 200 състезатели от 20 държави.
Локомотив беше представен с четирима състезатели в свободния стил. Те бяха включени в националния отбор на България, двама от тях успяха да стигнат до борба за медали.
Делчев завоюва сребро, а Янаки Марчоков завърши на пето място.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Никола Цолов взе точка от спринта в Австрия
27.06.26 19:01
34
Отложиха реванша между Мейуедър и Пакиао
26.06.26 19:11
312