Българският тенисист Григор Димитров няма да играе в турнира по тенис на двойки в Бризбейн. Българинът и Себастиан Корда бяха заявили участие в двойковия турнир, но се отказаха от участие заради контузия на американеца, съобщиха организаторите.
Димитров и Корда трябваше да играят срещу Джовани Мпечи Перикар (Франция) и Николас Джари (Чили), пише gol.bg.
Така Димитров ще се съсредоточи в надпреварата на сингъл, където има да защитава титлата си от миналото издание и ще започне срещу Яник Ханфман. Германецът, който е №96 в ранглистата, успешно премина през квалификациите.
Още от категорията
Виж всички
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.