Ботев (Пловдив) се разплати с играчите си, съобщи Sportal. В днешния работен ден футболистите и треньорският щаб получиха по една от общо две дължими заплати. Както е известно, първият отбор на „канарчетата“ остана без заплати преди коледните празници, за разлика от треньорите в ДЮШ на клуба.
Днес играчите бяха зарадвани с превод. Така пред клуба остава да изплати и останалите възнаграждения под формата на заплата и премии, като надеждите са, че това ще се случи до края на деня
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.