Феновете на Ботев организират отново футболен турнир в памет на Тоско Бозаджийски.
Той ще е на 12 октомври.
Отборът трябва да е съставен от 10 човека, а таксата за участие ще е 10 лв.
Всички събрани средства ще бъдат предоставени на малкия Денис - внук на легендата на Ботев Антим Пехливанов, който се бори с коварна болест.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Григор Димитров не успя срещу испанец в Майорка
25.06.26 20:16
232
Отиде си голямо име в българското плуване
25.06.26 19:42
1653