Ботев и Локомотив се обединиха покрай Коледа и пожелаха весела Коледа на всички. Ето какво написаха от клубовете:
"Да имаш доблестта да погледнеш в очите своя опонент! Да можеш да му стиснеш ръката с гордост и достойнство! Да носиш силата и смелостта, за да надскочиш низките страсти! Да покажеш с гордост благородството на своя клуб! Да докажеш на всички, че Пловдив наистина е специален град! Вярвайте в силата на доброто! На Коледа наистина стават чудеса! ПФК „Ботев“ и ПФК „Локомотив“ ви пожелават Весела Коледа и щастлива Нова година!"
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.