Пет медала завоюваха малките състезатели на Локомотив Пловдив на турнира в чест на именития ни треньор Стойчо Иванов, проведен в Кюстендил.
Състезателите, ученици на спортно училище „Васил Левски“, се представиха много добре – пет състезатели завоюваха пет медала.
Класирането е следното:
Емилиян Пашов – златен медал
Емилиан Шишеков – сребърен медал
Стоян Ябанджиев – сребърен медал
Димитър Кишев – бронзов медал
Мариян Яхников – бронзов медал
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
2506
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
23.06.26 14:19
420
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
23.06.26 07:15
152