Общо 11 медала спечелиха състезателите на пловдивския клуб АСКК “Тракия“ на Националните първенства по карате Шинкиокушинкай за деца до 12г. и до 14г. Състезанието се проведе през уикенда в зала „Арена Русе“

АСКК“Тракия“ участва с 26 каратеки, които спечелиха 11 медала - 4 златни, 2 сребърни и 5 бронзови медала.

Национални шампиони в своите възрасти и категории станаха: Иван Начев-деца 14г.,кат.60кг., Петър Нанев – деца 14г.,кат.70кг., Йордан Христев – деца 14г.,кат.+70кг. и Таня Найденова –деца 12г., кат.50кг

Сребърни отличия за Александра Христова – деца 12г.,кат.50кг. и Виктория Миткова – деца 14г, кат.55кг.

Бронзови медалисти са: Атанас Илиев – деца12г.,кат.50кг., Анжелина Лирова – деца 12г., кат.45кг., Стиляна Тодева – деца 12г., кат.50кг., Петър Илиев – деца 14г.,кат.70кг., Симона Светославова – деца 14г., кат.45кг.

Продължава подготовката на каратеките, които са в националния отбор на България за предстоящето Европейско първенство във Валенсия през месец май.