В срещата Локомотив игра с малка част от основните си играчи, а на терена бяха основно юноши на клуба, резерви и каращи проби.  Локомотив загуби третата си контрола на лагера в Турция от сръбския Младост Лучани с 0:3.

В 8-та минута Евандро изведе Ивайло Димитров, но ударът на нападателя премина на сантиметри от вратата.

В 13-та минута Марко Мирич изведе Никола Йоич и той от точката на дузпата откри резултата.

В 44-та минута след грешка в центъра на терена за Локомотив Адамович отне топката и пусна към Марко Мирич, който удвои.

В 46-та минута сърбите вкараха и трети гол, влезлият през втората част Илко Пиргов сгреши фатално и предостави топката на Никола Йоич, който отблизо не сгреши за 1:3.

В 84-ата минута Неманя Кош направи дузпа и беше изгонен от главния съдия. Зад топката застана Ерик Сорга, който намали на 1:3.

До края на двубоя Локо опита да вкара още един гол, но не успя.

Следващата контрола на Локомотив е 27 януари срещу косовския ФК Прищина.

Локомотив (Пловдив): Кристиан Томов, Джовани Трупе, Тодор Павлов, Милош Петрович, Александър Георгиев, Петър Витанов, Джовани, Петриньо, Евандро, Христо Иванов, Ивайло Димитров

Младост (Лучани): Самчович, Циркович, Лекович, Зунич, Станоевич, Баха, Адамович, Радивоевич, Мирич, Йоич, Томич