Мега сензации в Шампионска лига - Реал Мадрид и Байерн Мюнхен загубиха

Ювентус с феноменален обрат

03.10.2024 00:20 418 0

Уникални изненади имаше в днешния ден в Шампионска лига, а фаворити като Реал Мадрид и Байерн Мюнхен загубиха.

Най-голямата сензация дойде от Франция, където актуалния шампион Реал Мадрид загуби с 0:1 гостуването си от Лил.

Джонатан Дейвид в края на първото полувреме реализира.

Байерн Мюнхен падна от Астън Вила като гост с 0:1.

В 79-та минута Джон Дуран реализира единствения гол, след като прехвърли излезлия напред Нойер.

Най-интересно определено беше в Лайпциг, където Ювентус направи феномелен обрат срещу РБ Лайпциг с 10 човека и спечели с 3:2.

Шешко откри за РБ Лайпциг, Влахович изравни.

През втората част вратарят на Юве Де Григорио беше изгонен с директен червен картон, а след фаула Лайпциг получи дузпа, която Шешко реализира - 2:1.

Влахович изравни, а Консенсао донесе победата с 3:2.

Ливърпул се справи у дома с Болоня с 2:0 с голове на МаКалистър и Салах.

В другите мачове днес Фейенорд победи с 3:2 Жирона като гост, а Аталанта с класирка над Шахтьор Донецк като гост с 3:0. Щрум Грац загуби у дома от Брюж с 0:1, а Динамо Загреб направиха зрелищно 2:2, а Бенфика разгроми Атлетико Мадрид 4:0.