За по-малко от 24 часа феновете на Ботев изкупиха всички билети за централната трибуна за дербито с Локомотив.
В продажба са налични единствено билети за трибуна Юг, които също се продават със сериозни темпове.
Билетите за двубоя с "черно-белите", който е на 19-ти март от 17:00ч. на "Футболен комплекс Ботев 1912"
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
344
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
623