За първи път утре феновете ще влизат през новоизградената турникетна система на Колежа. Предвид факта, че това е нововъведение в пропускателния режим на стадион "Христо Ботев", най-вероятно ще е и предпоставка за сериозни забавяния.
Последният ни пресен пример е от Бистрица, когато само няколко стотин човека бяха допускани в продължение на час в сектора за гости, през турникетите на стадиона.
От клуба призовават всички фенове да опитат да заемат местата си по-рано от обичайното, за да се избегнат огромни струпвания непосредствено преди, както и в първите минути на мача
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
169
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
469