Треньорът на Ботев Пловдив Азрудин Валентич коментира равенството с Ботев Враца.

"Ако сравним първите два мача като гост днес играхме добре. Направихте почти перфектно първо полувреме. Вкарахме след много хубава атака. Те играеха много добре в първите три мача и нямаха загуба. Второто полувреме беше равностойно. Трябваше да покажем повече класа и да победим. Нямахме енергия в последните 15 минути. Имахме и някои добри ситуации през второто полувреме. Може би до 2-3 мача Тошко ще играе повече, ние не искаме да го рискуваме, защото той се завърна след тежка контузия. Левски определено можеха да имат повече точки от началото на сезона. Направиха много силен мач с Царско село. Това е дерби ще видим какво ще се случи", заяви Валентич.