Треньорът на Ботев Азрудин Валентич коментира драматичното равенство срещу Царско село.

"Тази точка е много важна за нас. Виждам огромен потенциал и искам да виждам тази увереност и в мачовете. Първите 15 минути имахме огромни проблеми в средата на терена. Когато си мислехме, че владеем нещата получихме гол. Видях неща, които искам. Харесва ми и реакцията след гола за 2:0, просто не се предадохме. Имаме футболисти, които още не е са в оптимално състояние за 90 минути. Сега моите футболисти ще са по-уверени. Това е въпрос на увереност. Изключително пасивни сме в първите 15-20 минути в мачовете. Това искаме да подобрим и да сме по-агресивни в защита. Надявам се следващият мач да е по-добре и да победим. Не е въпрос на точки. Взимаме точки и вкарахме два гола, това искаме и трябва да го използваме. Искаме да подобрим темпото, когато топката е в нас. Ако играем както играем срещу Монтана както играем на тренировките ще победим. Всеки мач е важен за нас и имаме доста клубове, които ще се борят за оцеляване. Трябва да сме на терена и да се наслаждаваме".