Нападателят на Ботев Пловдив - Мартин Секулич говори след победата с 3:1 над Славия в двубоя от осмия кръг на efbet Лига. Той вкара два гола и логично бе избран за Играч на мача.
"Щастлив съм, че стигнахме до победа на "Колежа". Най-после вкарахме голяма част от положенията, които създадохме.
Станислав Генчев е много добър треньор, който нямаше късмет с резултатите. Новият треньор обаче е главната причина за победите ни", заяви Секулич.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
254
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
519