Продължава работата по завършването на стадион "Христо Ботев".
"Работата не спира! Започна работата по ъгъла на трибуна "Юг" и Централната трибуна", написаха от фирмата строител ПИМК.




Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
383