Опашки се извиха пред стадион "Христо Ботев" от феновете на Ботев, които ще гледат дербито на видеостена, която ще бъде разположена срещу централната трибуна.
По-рано днес феновете изпратиха автобуса с футболистите за двубоя.
Както е известно на мача няма да има гостуващи фенове.
Двубоят стартира в 18:30ч.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
292
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
573