Даниел Кайзер е първото попълнение в лятната селекция на Ботев (Пловдив). Полският вратар подписа 2-годишен договор с "канарчетата".
Това ще е втори престой на Кайзер в "жълто-черния" клуб. Вратарят бе при пловдивчани в периода 2017 - 2019 година, като записва 55 мача, печелейки Суперкупата на България.
След като бе в Ботев, 31-годишният вратар преминава в отбора на Сласк Вроцлав, а за последно бе в Арка Гдиня, където изиграва 59 мача.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
294
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
573