Напредва слагането на седалките на Колежа. Вече са сложени 1/3 от седалките на Трибуна Изток, а на тях се вижда изписването на цифрите - 12.
Припомняме, че в събота Ботев се завърна на стадиона за кратко занимание пред феновете преди Пловдивското дерби с Локомотив. Близо 3000 бултраси видяха първото стъпване на стадиона от почти 10 години.
Очаква се Ботев да се завърне на стадиона за 29 или 30 април, когато ще е домакинството на Левскив в двубой от елита.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
341
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
612