От фирмата строител на стадион Христо Ботев ПИМК публикуваха снимки как върви поставянето на козирките на южната и северната трибуни. Както е известно това е последният етап от завършването на стадиона, който ще бъде изцяло покрит, а на двете трибуни ще бъде сложено и допълнително осветление.
"Работим усилено по северната и южната трибуна на стадион "Христо Ботев" и напредваме с впечетляващо темпо", написаха от ПИМК.





Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
431