Ботев беше наказан за псувни след мача за Купата срещу Миньор. Клубът трябва да заплати 2000 лв. Други наказания за пловдивски отбори след първия основен кръг от турнира няма. Любопитно е, че Ботев е наказан със 125 лв. за не качен видеозапис от юношески мач на платформата на БФС.
Ето и наказанията на Ботев:
За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. А от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 2000 лева.
За не качен видеозапис на футболната среща в електронната платформа, на основание чл.37, ал.1, т. 23 от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК „Ботев“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 125 лева.
Още от категорията
Виж всички
Локо Пловдив спечели първата купа „Съединени чрез спорта" – оспорван турнир събра български общности от Балканите
Ботев с лагер в чужбина през зимата
Акценти
Виж всички
Летище Пловдив посрещна първия полет от Братислава
Хванаха шампиона по бокс Мартин Поптолев с дрога зад волана