Завърналият се в Ботев след наем в Русия Мохамед Брахими е с много тежка контузия. Той е със скъсана кръстна връзка на коляното и ще е аут до края на годината.
Брахими се контузи миналата събота на тренировката преди дербито с Локомотив.
Мохамед е преминал ядрено-магнитен резонанс, който е потвърдил тежката контузия.
През пролетта на миналия сезон той беше под наем в руския Факел (Воронеж).
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
266
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
531