Култовият надпис на стадион "Христо Ботев" - "Добре дошли в ада" се появи на Колежа след почти 10 години.
Надписът е сложен между централната трибуна и трибуна юг.
Откриването на стадиона е тази събота с двубоя Ботев - Левски, а съоръжението ще бъде пълно до краен предел.
Монтирано е и временно табло на ъгловия сектор между централната и северната трибуна.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
332
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
607