Треньорът на Ботев Желко Копич коментира загубата от Славия с 1:2 и отпадането от турнира за Купата.

"Турнирът за Купата е доста лесен шанс да играеш в Европа и сме разочаровани. Започнахме добре и вкарахме бързо, но допуснахме още едно попадение. Опитахме да реагираме след втория гол на Славия, но не успяхме да стигнем до изравняване. Много е неприятно да получиш гол в такъв момент. Първото полувреме беше добро за нас. За мен най-големият проблем през втората част беше гола, който допуснахме. Опитахме се да променим нещо, но не се получи. Най-напред играчите имат нужда от почивка и да отпочинат. Трябва да направим хубава подготовка и да бъдем по-добри през втория полусезон. Имаме много неща, които трябва да направим, за да се подобрим. Очаквам Тодор Неделев да се завърне и той е изключително важен за нас и ще ни помогне много", заяви Копич.