Треньорът на Ботев Желко Копич говори след загубата с 2:3 от новака Спартак във Варна.

"Искам да поздравя нашия съперник за победата. През първата част не успяхме да се съобразим със състоянието на терена. През второто полувреме трябваше да сме внимателни в защита, но и да рискуваме повече в нападение. Много бързо допускахме втори гол от наша грешка. Опитахме всичко, но не успяхме да вземем поне точка. Уцелихме три греди, но не играхме толкова добре, колкото трябваше. Трябваше да бъдем по-агресивни в пресата. Тежък терен и време, но тези условия са и за двата отбора. Трябва да даваме повече в такива мачове. Трябва да намеря решението, защо играем така навън. Когато гостуваме не играем толкова добре, но ще работим много, за да променим това", заяви Копич след загубата.