Дубълът на Ботев загуби с 3:5 от Левски Карлово в среща от 23-ия кръг в Югоизточната Трета лига.

Двубоят беше доста драматичен и на полувремето резултатът беше 3:3, а головете за домакините вкараха Мирослав Георгиев, Иво Казаков и Константин Павлов.

За гостите се разписаха Венцислав Богданов, Пламен Колев и Иван Георгиев.

През втората част Емил Найденов изпусна дузпа за Ботев, а карловци вкараха нови две попадения чрез Ивелин Илиев и Михаил Лалев.

Ботев 2 е на 11-то място с 31 точки, а Левски Карлово е 14-ти с 27 точки.

В следващия кръг дубълът на Ботев гостува на Атлетик Куклен.

Ботев 2: Стефан Смъркалев, Георги Кущинаров, Габриел Златанов, Йордан Айвазов, Велиян Видолов, Добромир Павлов, Иво Казаков, Костадин Татаров, Константин Павлов, Мирослав Георгиев, Емил Найденов

Левски Карлово: Радостин Георгиев, Енгин Махмуд, Мариян Христов, Кирил Личев, Пламен Крислов, Ахмед Сюнетчиев, Ивелин Илиев, Петър Петров, Пламен Колев, Иван Георгиев, Венцислав Богданов