Дубълът на Ботев загуби с 1:3 от Гигант (Съединение) в контрола, която се игра на клубната база на Ботев в Коматево.
Головете за победителите вкараха Свилен Щерев, Никола Марин и Георги Коев.
За Ботев 2 се разписа Кондарев.
Дубълът на Ботев изпадна от Втора лига през изминалия сезон и сега ще играе в Югоизточната Трета лига, където е и тимът на Гигант Съединение.
Жребият за новия сезон в първенството в Трета лига ще се тегли следващата седмица.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
294
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
573