Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) загуби визитата си на Димитровград с 2:3. Срещата от 10-ия кръг на Югоизточната Трета Лига се игра на стадион "Миньор" в Димитровград.

Григор Георгиев откри в 30-та минута за домакините, а Филип Сантов в 56-та удвои.

В 68-та минута Емил Найденов върна едно попадение за "канарчетата". Димитровград вкара за трети път чрез Горан Ахмед в 85-та минута, а Никола Гелин оформи крайния резултат в срещата - 3:2 за Димитровград.

Следващата събота Ботев 2 приема Сливен.

В класирането Ботев 2 е 15-ти с 10 точки, Димитровград е 11-ти с 14 точки.

Димитровград: Георги Милев, Вълчан Чанев, Дамян Чаушев, Атанас Кръстев, Габриел Георгиев, Мартин Стоянов, Николай Горанчев, Филип Сантов, Алтан Якуб, Димитър Алексиев, Григор Георгиев

Ботев 2: Стефан Смъркалев, Георги Кущинаров, Костадин Татаров, Атанас Чернев, Петър Иванов, Габриел Златанов, Добромир Павлов, Иво Казаков, Мартин Ситев, Емил Найденов, Никола Арнаудов