Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) загуби с 0:2 домакинството си на Розова Долина. Срещата от 7-ия кръг на Югоизточната Трета Лига се игра на Спортен комплекс "Никола Щерев - Старика".

Гостите от Казанлък поведоха в самия край на първото полувреме - Деньо Кършаков бе точен за "розите". Минути след началото на втората част, отборът на Розова Долина вкара и второ попадение в двубоя (47') след втори гол в мача на Деньо Кършаков.

До края на мача "канарчетата" търсеха гола, но положенията пред вратата на Михайл Михайлов не намериха успех.

В следващия кръг дублиращият отбор на Ботев гостува на Загорец. Срещата е на 23-ти септември (събота) от 17:00ч. на стадион "Загорец" в Нова Загора.

В класирането Ботев 2 е 14-ти с 6 точки, а Розова долина е 8-ми с 12 точки.

Ботев 2: Стефан Смъркалев, Костадин Татаров, Атанас Чернев, Мирослав Георгиев, Димитър Папазов, Ивайло Видев, Добромир Павлов, Никола Гелин, Емил Найденов, Даниел Гичев, Иво Казаков

Розова долина: Михаил Михайлов, Иво Иванов, Ивелин Илиев, Никола Минков, Надим Ангелов, Мартин Маринов, Стоян Вергиев, Росен Димитров, Стоян Иванов, Димитър Димитров, Деньо Кършаков