Отборът на Ботев Пловдив проведе последната си тренировка за 2025 година. “Жълто-черните” тренираха на клубната база преди утрешния сблъсък със Спартак Варна от 1/8-финалите за Купата на България.
Наравно със своите съотборници в заниманието се включи капитанът на тима Тодор Неделев.
След тренировката “канарчетата” ще отпътуват за морската ни столица, където ще бъдат на режим преди мача.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
267
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
750
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
271