Четирима футболисти се присъединиха към лагера на Ботев (Пловдив) в Банско.
Реда Рабей, Уме Емануел, Точукву Ннади и Рой Херман получиха по-дълга почивка след края на първенството в Първа лига.
В днешната сутрин за четиримата бе предвидена индивидуална тренировка, а следобед ще тренират наравно с останалите си съотборници.
В неделя към "жълто-черните" ще се присъедини и Амаду Думбоуя.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
312
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
594