Феновете на Ботев публикуваха снимка на хореографията по време на дербито от дрон. Те образуваха българското знаме, цветовете на клуба - жълто и черно, а по средата беше издигнато знаме по случай 111-та годишнина на клуба.
"Победа за Ботев! Победа за Пловдив! Ботев Пловдив на 111 години!", написаха бултрасите към снимката от хореографията.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
341
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
612