Мохамед Брахими се присъедини към лагера на Ботев (Пловдив) в Банско.
Бързоногият футболист пристигна при "жълто-черните" в късните часове на понеделник.
Брахими ще се включи в днешната тренировка на "канарчетата", която ще бъде последна за пловдивчани по време на лагера в курортния град.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
294
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
573