Трима юноши на Ботев (Пловдив) получиха повиквателна за юношеския национален отбор на България до 16 години.
Това са родените през 2007 година Стефан Смъркалев и Максимилиян Симеонов, както и с година по-малкият Димитър Урумов.
Лагерът е с продължителност от 16 до 26 март, като включва тренировъчен лагер и УЕФА турнир за развитие.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
344
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
623