Ботев (Пловдив) ще бъде на режим в Търговище преди мача с Лудогорец. Тимът ще тренира по веднъж на ден преди гостуването на разградчани.
Вчера Душан Керкез натовари своите възпитаници с двуразови тренировки.
Жълто-черните ще отпътуват в петък за Търговище, където ще отседнат преди мача.
В събота сутринта те ще имат леко занимание.
Мачът е тази събота от 20:00ч. в Разград.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
254
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
519