Ботев пуска допълнителни билети за откриването на Колежа в събота.
Пропуските са за Трибуна Изток (22лв.) и Трибуна север (15лв.).
Касата ще отвори в 10 часа, като билетите ще се продават единствено на касата на "Колежа" откъм ул. Богомил, съобщиха от клуба.
Във вторник билетите за двубоя свършиха, но от клуба решиха да намалят буферните зони и така ще бъдат пуснати последни билети за двубоя.
Мачът Ботев - Левски е тази събота от 20:00ч.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
325
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
605