Ботев проведе последната си тренировка преди първия си мач за сезона - дербито с Локомотив, което е утре от 18:30ч. на Лаута.
Тренировката премина в отлично настроение. Заниманието пропусна нападателя Антоан Бароан.
Феновете на Ботев надъхаха играчите с песни и пиротехника от централната трибуна.
Дербито ще бъде без гостуващи фенове, след като двата тима се споразумяха да няма гостуващи фенове през редовния сезон.




Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
294
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
573