Ботев Пловдив обяви, че всички билетите за бултрасите за дербито с Локомотив на Лаута са продадени. Така Ботев ще има пълен гостуващ сектор в дербито, което е в четвъртък от 15:30ч.
Ето какво написаха от Ботев:
Пълен сектор с ботевисти на „Лаута“!
Бултрасите изкупиха всички билети за гостуващия сектор.
Отбор и публика – заедно по пътя към полуфиналите.
Победа за Ботев! Победа за Пловдив!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
249
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
264