Благотворителният търг в помощ на малката Иви приключи, написаха от Ботев.
Благодарим на Асен Георгиев, който дари сумата от 2000 лв. за фланелката на Мартин Секулич от градското дерби с Локомотив, в което той се отличи с гол във вратата на съперника.
С победителя ще се свържем допълнително.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
266
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
531