Ботев преотстъпи Реда Рабей и Мохамед Брахими в елита на руския футбол.
Двамата футболисти ще играят за тима на Факел Воронеж, който се намира на 13-то място в руската Висша лига.
Рабей и Брахими взеха участие в еднакъв брой мачове за Ботев от началото на сезона - 17, като Реда има леко превъзходство по отношение на игровите минути.
Наемът на Рабей и Брахими е до края на настоящия сезон. Ботев пожелава успех на двамата футболисти в руския клуб.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
308
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
775
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
276