Ботев ще представи екипа си за новия сезон днес в 19:12ч. в социалните мрежи и на клубния си сайт.
От клуба загатнаха за новите екипи със специално видео.
Тимът отново ще бъде обличан от италианската марка "Макрон".
Ботев ще играе с новите си екипи за първи път в дербито срещу Локомотив в неделя.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
294
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
573