Футболистите на Ботев и Арис почетоха паметта на Тоско Бозаджийски преди приятелски мач между двата отбора на Колежа. Двата тима излязоха на терена, а на прокуриста на Ботев Асен Караславов подари плакет на майката и бащата на Тоско.

След това двата отбора отидоха в ъгъла между трибуна юг и трибуна Изток и поднесоха цветя в памет на Тоско на специално обособен кът. Фракциите на Ботев и феновете на Арис поднесоха и венци пред специалния кът.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на големия фен на Ботев, който загина в Солун.

Солидна агитка около 400 фена на Арис също са на мача. Те ще гледат двубоят заедно с феновете на Ботев на северната трибуна.

Феновете на Ботев издигнаха огромен транспарт в памет на Тоско с неговия лик, емблемата на Ботев и логото на Бултрас, както под него имаш още един транспарант "Завинаги с нас".

Феновете на двата отбора скандират името на Тоско и пеят заедно Арис - Ботев.

В 12-та минута мачът беше спрян от главния съдия Георги Кабаков и стадионът избухна в аплодисменти за Тоско.

В 19-та минута мачът беше прекъснат да бъде почетена паметта и на фена Арис Алкис Кампанос.

На полувремето Ботев води с 1:0, след като в 20-та минута резултатът Мартин Секулич вкара първият исторически гол за "канарчетата" на новия стадион "Христо Ботев".

На полувремето от Арис подариха на семейството на Тоско специален ретро екип посветен на Тоско.