Четирима футболисти от детско-юношеската школа на Ботев Пловдив получиха повиквателна за лагер-сбор на България U17.
Това са вратарят Кристиян Наджерян, защитниците Ангел Тодоров и Габриел Керезов, както и халфът Иван Филипов.
Лагерът е с продължителност от 23 до 25 февруари, като включва контролна среща със Септември U17.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
249
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
264